hutnia.pl

zespół

 ..."Nikt nie może określić, gdzie zaczyna się niemożliwość dla ludzkiego rozumu, ani orzec gdzie się kończą możliwości. Dla inteligencji nie ma rzeczy nader trudnych, może jedynie chwilowo. Nie ma niezdobytych szczytów w alpiniźmie. Przyjdzie jakiegoś dnia ekipa i szczyt straszący zostanie zdobyty."...

 Włodzimierz Sedlak, "Człowiek i Góry Świętokrzyskie"Marcin Marciniewski, 48 lat, kielczanin, absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach (kierunki: komputerowe systemy sterowania oraz zarządzanie jakością i niezwodnością w procesach technologicznych),  Przewodnik Świętokrzyski (Prezes Zarządu Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach), przewodnik geologiczny Geo-Guide, główny technolog projektu, autor nowatorskiej teorii i treści opublikowanych na naszych stronach internetowych.

Mateusz Marciniewski, zginął tragicznie w wieku 29 lat, kielczanin, doktorant na Wydziale Mechanicznym Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach (kierunki: energia odnawialna oraz automatyka) członek PTTK. W projekcie pełnił rolę cieśli, górnika, hutnika, strażnika ognia i pierwszego recenzenta niezliczonych pomysłów Marcina. Specjalista od produkcji gazu drzewnego.

Wojtek Sadkowski, zginał tragicznie w wieku 29 lat, kielczanin, doktorant na Wydziale Mechanicznym Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach (kierunki: energia odnawialna oraz automatyka). W projekcie pełnił rolę specjalisty od gazu drzewnego i kowalstwa.